سیستم جدید خرید آنلاین

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

با سلام و ادب

با توجه به تقاضای بسیار شما مسافرین و همراهان گرامی و همچنین ایرادات فنی نسخه قدیمی فروش آنلاین بران شدیم تا نسخه جدیدی از سیستم فروش خود را بارگزاری و آماده بهره برداری نماییم. این سیستم مزایای بهتری نسبت به نسخه قبل دارد که به برخی از آنها اشاره می نماییم:
1. سرعت این موتور جستجوگر بهینه شده و در کسری از ثانیه کلیه پروازهای داخلی و خارجی را نمایش می دهد.

2. بعد از جستجو‍. نمایش نرخ مسیر در تقویم 15 روزه نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید ارزرانترین نرخ پروازی را در بازه 15 روزه مشاهده نموده و مناسبترین نرخ را انتخاب کنید.

3. کلیه پرداختها بصورت انلاین از درگاه این شرکت انجام می شود.

4. استرداد کلیه پروازها بصورت آنی و انلاین بوده و نیازی به تماس به این شرکت را ندارد.

5. کلیه پروازها با ضمانت فروخته می شود و کلیه جستجوهای غیر مطمين از نتایج حذف شده تا کابران بتوانند با خیالی آسوده بلیت خود را خریداری نمایند.

6. کلیه پروازهای سیستمی ماهان-ایران ایر-آسمان-قشم ایر و ... بر روی سیستم بارگزاری شده است.

7. امکان مشاهده قیمت قطارهای داخلی و در آینده ای نزدیک خرید آنلاین بلیت قطار نیز فراهم شده است.

8. امکان خرید تخفیف دار پروازهای سیستمی و قطار برای کودکان نیز فراهم شده است.

9. امکان اعمال تخفیفات بروی پروازها برای مشتریان و افراد کثیر السفر فراهم شده است. برای دریافت کد تخفیف با مسول سایت آقای آزاد در ارتباط باشید.

10. هر شخص با یکبار خرید از این سایت عضو خبرنامه و سایت شده و میتواند پرواز خود را در ‍پنل کاربری ویژه تغییرداده یا در نهایت کنسل نماید.

به زودی شاهد افزوده شدن امکانات دیگری همچون  کرایه خودرو و حمل خودرو نیز در این سایت خواهید بود. ضمنا بروز چند خطای جزپی در گرافیک این سایت بزودی مرتفع خواهد شد و سایت با گرافیک بهتر و جذابتر به روزی رسانی خواهد شد. امیدواریم با پشتیبانی شما مسافرین و همراهان گرامی بتوانیم خدمات این سایت رو توسعه داده و باعث سهولت در امر مسافرت گردیم.

 

 

 

نشانی جدید سایت:

tk.nasimaseman.ir

 

با سپاس