برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی آلمان

یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵

با سلام و ادب

با احترام، به استحضار می رساند این شرکت اقدام به برگزاری تورهای نمایشگاهی و تخصصی کشور آلمان نموده است. همانگونه که مستحضرید کشور آلمان  به عنوان یکی از بزرگترین قطب های صنعتی دنیا، نگاه ویژه ای به صنعت نمایشگاهی  دارد. از سوی دیگر به دلایلی از قبیل قرار گرفتن آلمان در مرکز اتحادیه اروپا،استقرار بانک مرکزی اتحادیه اروپا در شهر فرانکفورت، ارتباط گسترده با بازارهای جهانی و امنیت سرمایه و ... سایر کشورها نیز علاقمند به شرکت در نمایشگاههای این کشور هستند. لذا برآن شدیم به منظور آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع، برخی نمایشگاههای تراز اول آلمان را اطلاع رسانی و در صورت تمایل، اجرا نماییم. این نوع تورها فرصتی مناسب برای  کلیه صنعتگران، هنرمندان،صاحبان مشاغل و کلیه علاقمندان به صنایع پدید می آورد تا با بررسی و مشاهده دستاوردهای نوین، کسب و کار خود را رونق دهند. بطور خلاصه خدمات شرکت در این زمینه به شرح زیر است:

  • برگزاری تورهای نمایشگاهی هفت روزه، ده روزه، سیزده روزه
  • تهیه پرواز رفت و برگشت و کلیه پروازهای داخلی اروپا
  • رزرو غرفه های نمایشگاهی
  • مشاوره جهت اخذ ویزا و وقت سفارت
  • تهیه بیمه مسافرتی
  • تهیه کارت ورود به نمایشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر و نرخ تورهای نمایشگاهی می توانید به بخش تورهای خارجی سایت یا با شماره تماس 02537837700 آقای آزاد تماس حاصل فرمایید. ضمنا کانال تلگرام این شرکت برای اطلاع رسانی آخرین اخبار و تورهای نمایشگاهی آلمان راه اندازی گردیده است.

Telegram.me/TradeFairsGermany   

 

به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما، فهرست 20 نمایشگاه برتر کشور آلمان و همچنین فهرست شهرهای نمایشگاهی و توضیحات مربوطه  به اختصار در فایل زیر تقدیم می گردد.