درباه ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نسیم آسمان قم؛ با شماره ثبت ۱۰۲۴۱ در تاریخ ۱۰/۱۱/۱۳۸۹ با اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم با مدیریت آقای ابراهیم گلسرخی در حوزه فعالیت برگزاری تورهای داخلی و خارجی آغاز به کار نمود. بعدها با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری  و اخذ نمایندگی های مختلف از ایرلاین های داخلی و خارجی حوزه فعالیت را دربخش فروش بلیت هواپیما گسترش داد. این شرکت نمایندگی فروش بلیت شرکت های مختلف قطار از جمله رجا ، سفیر ریل و جوپار را نیز دارا است.

 

از ابتدای سال ۱۳۹۲، در راستای اهداف خود و با تکیه بر خط مشی دولت و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و میراث فرهنگی و بعدها با عضویت در جامعه تور گردانان ایران در حوزه تورهای ورودی تمرکز نموده واقدام به برگزاری تورهای زیارتی، سیاحتی و ایرانگردی  نموده ایم. به دلیل تمرکز در بخش تورهای ورودی و اجرای موفق آن، این شرکت موفق به دریافت لوح سپاس بعنوان مدیر فنی برتر استان قم در سال ۱۳۹۳ شد. ضمنا در همین سال بعنوان نماینده برتر فروش شرکت هواپیمایی ماهان ایر در استان قم نیز انتخاب شد. در ابتدای سال ۱۳۹۴ مدیریت شرکت به آقای سید امیر صفوی واگذار گردید.

هدف این شرکت در ادامه فعالیت خود ضمن تمرکز بر اجرای تورهای داخلی و ایرانگردی، ارائه کلیه خدمات مسافرتی از طریق اینترنت با  قیمت مناسب است، در این راستا توانسته ایم اولین #سامانه-ثبت-روادید-ایران را بصورت آنلاین اجرا نماییم. در این سامانه کلیه مسافران و شرکت های همکار میتوانند درخواست دعوتنامه و ویزای مسافران خود را ارسال نمایند. بنابراین از این پس نیازی به مراجعه به وزارت امور خارجه و صرف وقت بسیار و انجام مراحل اداری مرسوم برای صدور کد دعوتنامه نیست و کلیه همکاران و میزبانانی که قصد دعوت از میهمانان خارجی خود را برای حضور در ایران را دارند به  سادگی طی سه مرحله ساده از طریق این سامانه قادر خواهند بود درخواست خود را ثبت نموده و به سادگی در بخش پیگیری کد روادید، وضعیت پرونده و در نهایت کد خود را دریافت نمایند. لطفا برای کسب اطلاع در مورد نحوه کار با سیستم و هزینه ی آن به صفحه "اطلاعات عمومی روادید" مراجعه نمایید.

با توجه به گسترش خرید های اینترنتی به دلیل راحتی استفاده و سهولت پرداخت از اینترنت و همچنین با هدف پاسخگویی شبانه روزی به درخواست مسافرین  محترم، سامانه جستجوگر بلیت های داخلی و خارجی را در وبسایت این شرکت راه اندازی نموده ایم. بدین نحو که کلیه کاربران میتوانند با جستجوی مسیرهای داخلی و یا خارجی خود با کمترین نرخ ممکن اقدام به رزرو بلیت بصورت آنلاین نموده و از طریق کارت شتاب و درگاه بانک نیز مبلغ آن را پرداخت و پرینت بلیت خود را دریافت نمایند. شایان ذکر است در این سامانه کلیه پروازهای خارجی از مبدا تهران یا هر شهری از جهان قابل خریداری است. این سامانه از بین تمامی ایرلاین های معتبر از قبیل امارات، لوفتهانرا، گلف ایر، ترکیش ایر، قطر ایر و ... کمترین نرخ را جستجو کرده و نتایج را در یک صفحه از کمترین نرخ به بیشترین برای  شما نمایش خواهد داد.  برای استفاده از این سرویس کافی است به بخش خدمات و گزینه#فروش-پرواز-داخلی  و یا #فروش-پرواز-خارجی مراجعه نمایید

در پایان ذکر این نکته ضروری است که مشتاقانه پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد نیز خواهیم بود. کلیه همکاران و مسافرین عزیز میتواند از طریق صفحه " تماس با ما "  و یا همین صفحه در بخش "تیم ما" با مدیریت ویا سایر بخش ها در ارتباط با شند.

 

 

 

مجوز و لوح های شرکت:

لوح بند ب   مجوز فروش قطار گواهی ضویت در انجمن صنفی     

 

لوح ها و تقدیرنامه ها

فروش برتر رجا کارگاه مگافام مالزی مدیر فنی برتر استان قم جشنواره برترینها ایرسا-فروش برتر استان 2015  نقدیرنامه شرکت قطارهای فدک 

 

 

 

حوزه فعالیت شرکت

 

اعضای تیم ما

۱. صدور بلیت هواپیما داخلی چارتر -سیستمی  بصورت آنلاین

۲. صدور بلیت هواپیما خارجی چارتر-سیستمی  بصورت آنلاین

۳. صدور کد ویزای ایران برای کلیه گردشگران بصورت آنلاین

۴. نمایندگی فروش بلیت قطار و اتوبوس

۵. اخذ ویزای کشورهای مختلف (امارات، عراق، آذربایجان، چین و...)

۶. رزرو هتل درسراسر جهان،با ارائه واچر رسمی بصورت آنلاین

۷. اخذ ویزای شنگن و اجرای تورهای تخصصی - نمایشگاهی آلمان

۸. اجرای تورهای ایرانگردی برای گردشگران ایرانی و خارجی

۹. اجرای تورهای خارجی (مالزی، امارات، هند، چین،ترکیه و...)

 

آقای سید امیرصفوی

مدیر عامل                                                                         


آقای مهدی آزاد 

مدیر سایت و تورهای ورودی              


خانم سمیه حکمت 

کانتر ویزای ورودی ایران